Pomocník

Registrácia lekárne

Pre registráciu lekárne v ISMOKL je povinné aby klient zadal kód poskytovateľa a IČO, ktoré sa overuje v databáze poskytovateľov PZS (publikovaným UDZS). V prípade že sú údaje správne a lekáreň nie je už registrovaná zadajte verifikačný Captcha kód. Ak ste zadali nesprávny verifikačný kód zadajte:

  • opakovane správny kód prípadne kliknite na ikonu reproduktora vedľa overovacieho kódu a vypočujte si zvukovú nahrávku (v angličtine)
  • alebo zmeňte overovací kód kliknutím na šípky pri overovacom kóde ak Vám nevyhovuje alebo ho neviete správne prečítať
Potom stlačte zelenú ikonu Odoslat

V prípade, že zadáte správny verifikačný kód ISMOKL Vás vyzve doplniť povinné a nepovinné údaje. Povinným údajom je Vaša mailová adresa, ktorou sa budete prihlasovať do ISMOKL a na ktorú Vám budú zasielané všetky správy o stave a spracovaní Vašej objednávky. Po zadaní požadovaných údajov stlačte zelenú ikonu Odoslat

Po odoslaní údajov Vám systém zašle na zadanú adresu mail s názvom „Overenie mailu“ na overenie kontaktnej mailovej adresy. Zobrazte si doručený mail a kliknite na „Overiť mailovú adresu“. O chvíľu Vám bude doručený mail s oznamom o vytvorení Vášho konta v ISMOKL a prihlasovacím heslom.

Do ISMOKL sa potom prihlásite zadaním Vašej mailovej adresy ktorú ste zadali pri registrácii a prihlasovacieho hesla. Heslo si po prihlásení môžete zmeniť. V prípade straty hesla kliknite na ikonu „Zabudnuté heslo“. Na Vašu emailovú adresu Vám bude potom zaslané nové prihlasovacie heslo.


Prihlásenie

Do ISMOKL sa prihlásite zadaním Vašej mailovej adresy (ktorú ste zadali pri registrácii v ISMOKL) a prihlasovacieho hesla. Heslo si po prihlásení v ISMOKL môžete zmeniť. V prípade straty hesla kliknite na ikonu „Zabudnuté heslo“. Na Vašu mailovú adresu Vám bude potom zaslané nové prihlasovacie heslo.


Zabudnuté heslo

V prípade straty hesla alebo ak si ho nepamätáte kliknite na ikonu „Zabudnuté heslo“ na hornej lište vpravo. Zadajte Vašu prihlasovaciu mailovú adresu a zadajte zobrazený overovací Captcha kód. Potom stlačte zelenú ikonu Odoslat


Po prihlásení

Vytvorte novú objednávku zadaním kódu ŠÚKL požadovaného lieku a povinných údajov

  • množstvo lieku
  • číslo receptu
  • dátum vystavenia receptu
  • vložte anonymizovaný recept na objednávaný liek (kliknutím na „Prehľadávať“ Vám ponúkne odkiaľ chcete priložiť recept)
  • zaškrtnutím „Súhlasím s neskorším dátumom dodania“ môžete posunúť termín dodania na neskorší termín